Język angielski

Marta Zugaj - Język angielski

Nauczanie dzieci języka angielskiego jest dla mnie ogromnie satysfakcjonującym zajęciem, ponieważ zaskakująco szybko potrafią one absorbować wiedzę i rozwijać swoje zdolności. Staram się pokazać świat związany z językiem obcym w jak najbardziej interesujący sposób. Swoich podopiecznych pragnę zainteresować tak nauką języka angielskiego, jak i kulturą oraz obyczajami krajów anglojęzycznych. Praca z najmłodszymi to ogromne wyzwanie, a obserwacja ich postępów dostarcza niebywałej satysfakcji. W każdej chwili trzeba być przygotowanym na zaskakujące sytuacje, które stanowią motywację do poszukiwania nowych rozwiązań.

Fascynuję się językiem angielskim i wieloma tematami z nim związanymi. Poza nauczaniem języka angielskiego i uczeniem się języków obcych, bardzo lubię czytać książki, szczególnie biografie, słuchać najróżniejszych gatunków muzyki oraz oglądać dobre filmy.

				
Łukasz Sędek - Język angielski

Na moich zajęciach największy nacisk kładę na rozwijanie zdolności komunikacji. Moim zadaniem jest dbanie o poprawną wymowę, w której istotne jest wypracowanie poprawnych nawyków. Nie zmuszam dzieci do zapamiętywania suchych formułek, to co da się w języku wytłumaczyć wykładam w przystępny i zrozumiały sposób.

W pracy z uczniami staram się być obiektywny i sprawiedliwy. Postrzegam klasę jako całość, ale jednocześnie każdego ucznia z osobna z jego indywidualnym charakterem i zdolnościami.

Aktualnie śledzę rozwój językowy mojego synka :-)