Osiągnięcia w roku szkolnym 2010/2011
W Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY wyróżnienia zdobyli:
Nawrot Katarzyna kl.III
Guziński Jakub kl. IV
Szatkowska Barbara kl.IV
Grzybowski Adam kl.V
Koniecko Zofia kl.VI
W konkursie plastycznym organizowanym przez Dom Kultury MURANÓW wyróżnienie zdobyła Julia Sosnowska z klasy "O".
W Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS 2011 BARDZO DOBRY WYNIK OTRZYMAŁY:
Marysia Redmer kl. III
Olga Grabowska kl. IV
Agata Strupiechowska kl. VI
W konkursie MIX 2011 (organizowanym przez Centrum Szkolnej Edukacji) dyplom laureata otrzymali:
Z matematyki:
Agata Strupiechowska oraz Wojciech Jakołcewicz z kl. VI.
Dyplomy wyróżnienia otrzymały Zofia Koniecko i Maja Stańczuk z kl. VI
Dyplom wyróżnienia z j. angielskiego otrzymał Adam Grzybowski z kl. V.
Podczas Trzeciego Mazowieckiego Festiwalu Teatralnego Totalnie Teatralnie 2011 zespół aktorski PSP 114 otrzymał nagrodę za najlepszą piosenkę całego festiwalu. Nagroda za najlepszą rolę męską przypadła Jakubowi Lutczynowi z klasy IV.
W konkursie ortograficznym Corrida miejsce III zajęła Agata Strupiechowska z klasy VI.
W Ogólnopolskim konkursie Olimpusek dyplom laureata otrzymały:
Zofia Płóciennik kl. I
Weronika Słomkowska kl. II
W Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUS 2011 (sesja zimowa):
Dyplom laureata zdobyli:
Z j. polskiego:
Jakub Lutczyn kl. IV
Zofia Precht kl. V
Agata Strupiechowska kl. VI
Z matematyki:
Agata Strupiechowska kl. VI
Maja Stańczuk kl. VI
Wojciech Jakołcewicz kl. VI
W przeglądzie zespołów tanecznych dzieci i młodzieży "PIRUET" formacja taneczna dzieci z klas IV-V zajęła II miejsce.
Dyplomy laureata w konkursie Alfik Humanistyczny 2010 zdobyli:
Nadia Jóźwiak kl. III
Maria Redmer kl. III
Jakub Lutczyn kl. IV
Ewelina Rybus kl. V
W Ogólnopolskim Konkursie SEZAM 2010 miejsce 1 zdobyły:
Z języka polskiego:
Natalia Ryfińska kl. III
Maria Redmer kl. III
Dyplom wyróżnienia otrzymali:
Z języka polskiego:
Blanka Chmielewska kl. III
Katarzyna Nawrot kl. III
Z matematyki:
Adam Grzybowski kl. V
Wojciech Jakołcewicz kl. VI
Agata Strupiechowska kl. VI
W 14 edycji konkursu OXFORD TEST MATEMATYKA dyplom laureata I stopnia otrzymał:
Adam Grzybowski kl. V
Dyplom laureata II stopnia otrzymali:
Wojciech Jakołcewicz kl. VI
Ewelina Rybus kl. V
Dyplom laureata III stopnia otrzymała:
Zofia Koniecko kl. VI
Dyplom laureata V stopnia otrzymał:
Mikołaj Lipiński kl. V
W Konkursie Centrum Edukacji Szkolnej MULTITEST 2010 dyplom laureata z języka polskiego otrzymali:
Agata Strupiechowska kl. VI
Olga Grabowska kl. IV
Jakub Guziński kl. IV
Wyróżnienie otrzymała Ewelina Rybus z kl. V
W Konkursie OXFORD TEST POLONICA PLUS (język polski) tytuł laureata I stopnia z wyróżnieniem otrzymał:
Jakub Guziński kl. IV
Tytuł laureata II stopnia otrzymały:
Zofia Koniecko kl. VI
Agata Strupiechowska kl. VI
Tytuł laureata III stopnia otrzymała:
Olga Grabowska kl. IV
Tytuł laureata IV stopnia otrzymali:
Maja Stańczuk kl. VI
Krzysztof Zatryb kl. VI