Osiągnięcia w roku szkolnym 2012/2013
Jakub Lutczyn z Kl. VI zdobył I miejsce w konkursie recytatorskim "Casting do Teatru Pana Tuwima".
W Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus XXI edycja dyplom laureata I stopnia z wyróżnieniem za zdobycie maksymalnej liczby 100 punktów otrzymała Olga Grabowska z klasy VI.
Ponadto dyplom laureata otrzymali:
Jakub Guziński kl. VI
Dawid Łojek kl. V
Barbara Szatkowska kl. VI
Tadeusz Witkowski kl. V
Igor Zarzycki kl. V
Kacper Żołądkowski kl. IV
W konkursie matematycznym Kangur 2013 wyróżnienia otrzymali:
Karolina Jagielak kl. II
Olaf Rejewski kl. II
Karolina Niewczas kl. II
Karol Kijanowski kl. IV
Olga Grabowska kl. VI
Jakub Guziński kl. VI
Kacper Żołądkowski z klasy IV zdobył I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Galileo 2013!
Laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Galileo 2013 zostali:
Z języka polskiego:
Nadia Jóźwiak kl. V
Kacper Żołądkowski kl. IV
Z matematyki:
Oliwia Boguszewska kl. V
Olga Grabowska kl. VI
Jakub Lutczyn kl. VI
Dawid Łojek kl. V
Wyróżnienia z języka polskiego otrzymali:
Oliwia Boguszewska kl. V
Karol Kijanowski kl. IV
Dawid Łojek kl. V
Jakub Guziński kl. VI
Olga Grabowska kl. VI
Olaf Myszka kl. IV
Weronika Słomkowska kl. IV
Piotr Walasek kl. V
Wyróżnienia z matematyki otrzymali:
Ryszard Lewandowski kl. V
Julia Kuc kl. VI
Barbara Szatkowska kl. VI
Piotr Walasek kl. V
Tadeusz Witkowski kl. V
Bartosz Wojtasik kl. V
Podczas konfrontacji artystycznych wiosna 2013 "Melpomena w Szkolnej Ławce" członkowie jury przyznali III nagrodę dla zespołu PSP 114 za spektakl pt.: Pożarcie królewny Bluetki".
W XXXVI konkursie recytatorskim ”Warszawska Syrenka” Jakub Lutczyn otrzymał wyróżnienie.
W konkursie tanecznym organizowanym przez szkołę PRO FUTURO PSP 114 otrzymała III miejsce.
Podczas festiwalu Totalnie Teatralnie PSP 114 otrzymała:
- Brązową Kurtynę za przedstawienie pt.: "Pożarcie królewny Bluetki "
- za rolę męską: Jakub Lutczyn kl. VI
- za najlepszą piosenkę: Kacper Żołądkowski kl.IV.
Niestety z powodu nieobecności dzieci podczas ogłoszenia wyników jury odebrało nam przyznane nagrody... Gratulujemy Wam wspaniałego występu!!! Tak trzymajcie!
W XVIII Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim pt. "Magia Słowa" I miejsce otrzymał Jakub Lutczyn (kl. VI). III miejsce przyznano Antoninie Szpak (kl. I), zaś wyróżnienie Lenie Rynkun-Werner (kl. II).
W Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Alfik Humanistyczny laureatami z j. polskiego zostali:
Olga Grabowska kl. VI
Jakub Guziński kl. VI
Kamila Wiśnik kl. VI
W XVIII edycji Olimpiady Wiedzy Oxford Matematyka Plus laureatami I stopnia zostali:
Weronika Słomkowska kl. IV
Kacper Żołądkowski kl. IV
Jakub Lutczyn kl. VI
Laureaci II stopnia to:
Mikołaj Dziok kl. IV
Olga Grabowska kl. VI
Jakub Guziński kl. VI
Barbara Szatkowska kl. VI
Laureaci IV stopnia to:
Anna Zatryb kl. IV
Dawid Łojek kl. V
Igor Zarzycki kl. V
Przemysław Rek kl. VI
Laureaci V stopnia to:
Natalaia Ryfińska kl. V
Piotr Walasek kl. V
Julia Kuc kl. VI
Laureatami VIII edycji konkursu Oxford Polonica Plus zostali:
Anna Zatryb kl. IV
Kacper Żołądkowski kl. IV
Mikołaj Dziok kl. IV
Blanka Chmielewska kl. V
Tadeusz Witkowski kl. V
Olga Grabowska kl. VI
Jakub Guziński kl. VI
Katarzyna Koniecko kl. VI
Jakub Lutczyn kl. VI
W III Szkolnych Mistrzostwach Wiedzy laureatami zostali:
Grupa młodsza:
Apolinarska Angelina kl. II - I miejsce
Dybowski Albert kl. Ia - II miejsce
Korytkowska Marika kl. Ia - III miejsce
Grupa starsza:
Żołądkowski Kacper kl. IV - I miejsce
Dziok Mikołaj kl. IV - II miejsce
Zatryb Anna kl. IV - III miejsce
Laureatką konkursu plastycznego pt. "Muzyka i obraz" organizowanego przez Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej w Warszawie została Blanka Chmielewska z klasy V.
W konkursie Olimpus - sesja jesienna dyplom laureata zdobyli:
Z języka polskiego:
Anna Zatryb kl. IV
Weronika Słomkowska kl. IV
Mikołaj Dziok kl. IV
Z matematyki:
Mikołaj Dziok kl. IV
Kacper Żołądkowski kl. IV