W Międzynarodowym Konkursie “Kangur Matematyczny” wynik bardzo dobry otrzymał:
Mikołaj Marciszewski kl. V
Wyróżnienia otrzymali:
Angelina Apolinarska kl. IV
Adam Gajewski kl. IIIB
Jan Kuźma kl. V
Iga Śliwska kl. II
Kacper Żołądkowski kl. VI
Podczas wiosennych konfrontacji artystycznych “Melpomena w szkolnej ławce” zespół PSP 114 (klasa I) otrzymał wyróżnienie za inscenizację wiersza pt. "Stefek Burczymucha" M. Konopnickiej.
W XX Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim "MAGIA SŁOWA" III miejsce zajęła Michalina Rychlik (kl. IIIb), zaś wyróżnienie Marika Korytkowska (kl.IIIa).
W Szkolnych Mistrzostwach Wiedzy 2015 I miejsce zajęła Aleksandra Leszkiewicz z klasy IIIa.
II miejsce przypadło Kacprowi Żołądkowskiemu z Klasy VI, zaś miejsce III zdobył Albert Dybowski z klasy IIIa.
W konkursie recytatorskim (podczas Dnia Francuskiego PSP 114) przyznano następujące miejsca:
Antonina Kosińska kl. V - I miejsce
Karol Kijanowski kl. VI - II miejsce
Weronika Słomkowska kl. VI - III miejsce
W konkursie na najładniejszy strój przyznano następujące miejsca:
Tomasz Przychodzki kl. I - I miejsce
Amelia Ryń kl. IV - II miejsce
Anna Malicka kl. IIIB - III miejsce
W XXII EDYCJI OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES - MATEMATYKA PLUS LAUREATAMI ZOSTALI:
I STOPNIA Z WYRÓŻNIENIEM - 100PKT/100
Stanisław Mazur kl. IV
Marika Strupiechowska kl. IV
I STOPNIA - 96 PKT/100
Mikołaj Marciszewski kl. V
Karolina Niewczas kl. IV
Olaf Rejewski kl. IV
Helena Wilimska kl. IV
Kacper Żołądkowski kl. VI
II STOPNIA - 92PKT/100
Angelina Apolinarska kl. IV
Natalia Sander kl. IV
III STOPNIA - 88PKT/100
Maja Herman kl. IV
Karolina Jagielak kl. IV
W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej I miejsce otrzymała Karolina Sieradzan z klasy V.
Laureatami zostali:
Bartosz Faber z kl. V
Jan Kuźma z kl. V
Mikołaj Marciszewski z kl. V
Zofia Płóciennik z kl. V
Michał Szatkowski z kl. V
Anna Zatryb z kl. VI
Kacper Żołądkowski z kl. VI
Maja Herman z klasy IV otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym "Muzyka i obraz. Warszawo ma ...." organizowanym przez Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej w Warszawie.
Również praca Angeliny Apolinarskiej z klasy IV została zakwalifikowana na wystawę pokonkursową w SCEK-u.
Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym 2014 otrzymali:
Jonatan Herman
Karolina Kijanowska
Krystian Matujewicz
Gratulujemy uczniom z klasy IIIb!
Kacper Żołądkowski z kl. VI zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu matematycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Gratulujemy!!!