Pończyniak Gabriela kl. V

Radoliński Aleksander kl. VI

Rychlik Michalina kl. IV

Szpak Antonina kl. IV

I miejsce w ogólnopolskiej grze czytelniczej "Między nami czytelnikami" zajęła drużyna Czytaje z PSP 114 (56 kapsli Między nami). Konkurs organizowany był przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.

W Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Mokotowa 2016 nasi uczniowie wytańczyli czołowe miejsca:

Kat. wiek 2004 i 2005 hip hop solo:

2 miejsce Leon Reszka kl. IV

3 miejsce  Staś Mazur kl. V

Kat. wiek 2006 i 2007 hip hop solo:

1 miejsce Tomasz Przychodzki kl. II

2 miejsce Michał Teodorczuk kl. II

W przyrodniczym konkursie Galileo 2016 dyplom laureata otrzymała Antonina Szpak z kl. IV.
Wyróżnienie zdobyli:

Dybowski Albert kl.IV
Korytkowska Marika kl.IV
Lichacz Andrzej kl.IV
Malicka Anna kl.IV
Radzikowska Zofia kl.IV

W konkursie matematyczno - informatycznym Maks Matematyczny wyróżnienie otrzymał Albert Dybowski z kl. IV.

Nela Tołwińska z klasy II została laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek (j. angielski).

W XXI dzielnicowym konkursie recytatorskim „Magia Słowa” I miejsce zdobyła Nela Tołwińska, zaś III miejsce Aleksandra Klank.

W turnieju tańca o Puchar Mokotowa 2016 II miejsce zajął Tomek Przychodzki, a VI Oliwka Witkowska.

Uczniowie PSP 114 zajęli II miejsce w drugim etapie Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego "Między nami czytelnikami".

I miejsce w XXI Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim Magia Słowa (kategoria 0-III) zdobyła Nela Tołwińska z kl. 2 zaś III miejsce Aleksandra Klank z kl.1.

Stanisław Mazur kl. V

W Szkolnych Mistrzostwach Wiedzy 2016 I miejsce zajął Aleksander de Virion z kl.I.
II miejsce przypadło Joannie Jeziorskiej z kl.I, zaś III miejsce Albertowi Dybowskiemu z kl.IV.

Dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg” otrzymał Michał Szatkowski z kl.VI.

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie Alfik Matematyczny otrzymali: