Osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

W konkursie Kangur Matematyczny 2019 wyróżnienie uzyskali:

Tymon Rogalski kl. III (w kategorii Maluch)
Klaudia Wiza kl.V ( w kategorii Beniamin)
Kacper Błażejewicz kl. VII (w kategorii Kadet)
Andrzej Lichacz kl. VII (w kategorii Kadet)
Witold Lichacz kl. VII ( w kategorii Kadet)
Antonina Szpak kl. VII (w kategorii Kadet)
 
Prace Eriki Kiknawelidze z klasy 3 zostały wyróżnione w konkursie "Promocja Talentów", wyróżnienie udziałem w wystawie uzyskała również Paula Woźniak Ortega z klasy 1. GRATULUJEMY !
Nagrodzone prace wezmą udział w wystawie, której wernisaż odbędzie się 23 maja 2019 r.,o godzinie 16.00, w Galerii Abakus Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej, przy ul. Jezuickiej 4.

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zadań Logicznych tytuł laureata zdobył Michał Teodorczuk z kl. V.

 
 
Podczas Warszawskiego Festiwalu Teatralnego Młodych nasza szkoła otrzymała II miejsce za spektakl pt. "A niech to gęś kopnie" w reż. Anny Mateckiej.
 
 

Laureaci XXIV dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego "Magia Słowa" 2019:

klasy I-III:
II miejsce-Timur Jakuszew kl. I
Wyróżnienia:
Viktor Salt kl. I
Tymon Rogalski kl. III

klasy IV-VI:

I miejsce-Zosia Pietrusiewicz kl. IV

Wyróżnienie:
Livia Strączyńska kl.V

W konkursie Alfik Matematyczny 2018 bardzo dobry wynik uzyskali:

Kacper Błażejewicz kl. VII

Michał Teodorczuk kl. V

Mikołaj Kądziela kl. IV

Gratulujemy!

 

Wyniki Szkolnych Mistrzostw Wiedzy 2019:
 
klasy I-III
Victor Salt kl. I- I miejsce i tytuł Mistrza!
Franciszek Blacha kl. III - II miejsce
Antonina Domagała kl. I - III miejsce
 
klasy IV-VIII
Marianna Kaniewska kl. VIII - I miejsce i tytuł Mistrza!
Kacper Błażejewicz kl. VII - II miejsce
Aleksandra Jurowiec kl. V - III miejsce
 
Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się podczas kwietniowych premier teatralnych w Promie Kultury.
Wszystkim dzieciom gratulujemy!!!!!
 
 
Laureatami konkursu matematycznego OLIMPUS sesja jesienna zostali:
 
Michał Teodorczuk kl. V
Kacper Błażejewicz kl. VII
Albert Dybowski kl. VII
 

Wyróżnienia w konkursie Maks Matematyczny otrzymali:
/w kolejności wynikającej z liczby uzyskanych punktów/

1. Andrzej Lichacz - wynik bardzo dobry
2. Kacper Błażejewicz - wynik bardzo dobry
3. Gabriela Pańczyniak - wynik dobry
4. Leon Reszka - wynik dobry
5. Maksymilian Grabka - wynik dobry
6. Michalina Rychlik - wynik dobry
7. Oliwia Witkowska - wynik dobry
8. Laura Reszka - wynik dobry

 

Tymon Rogalski (kl. III) i Marianka Kaniewska (kl. VIII) zakwalifikowali się do finału Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego, organizowanej przez SP84.

 

Gratulujemy Mariance Kaniewskiej z klasy VIII, która przeszła do drugiego etapu konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego!!!!

 

Sukces uczniów PSP 114 w konkursie Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej - Obraz Mojej Warszawy!!!!!!

Wyróżnienie w konkursie otrzymała Aleksandra Klank z klasy IV za prace;
Pomnik Adama Mickiewicza oraz Pomnik Fryderyka Chopina.

Wyróżnienia udziałem w wystawie otrzymali;
Janek Kuśmierczyk kl. III
Mikołaj Kadziela kl. IV
Alek Rylski kl. V
Nina Nowajczyk i Kacper Błażejewicz kl. VII.