Artystyczne Zakończenie Roku

25 czerwca 2015

25 czerwca w Teatrze Rampa odbyła się uroczysta gala zakończenia roku szkolnego 2014/2015.
Tradycyjnie część pierwsza poświęcona była twórczości uczniów. Starsze dzieci wystawiły sztukę pt. "Podglądamy Dziady" w reżyserii Pana Tomka Łysiaka, a w oparciu o utwór  z kanonu polskiej literatury. Mimo młodego wieku uczniowie klas IV,V,VI poradzili sobie doskonale i oddali prawdziwego ducha utworu, co sprawia niekiedy kłopot, nawet profesjonalistom. Kolejnym niesamowitym przeżyciem zaproponowanym tym razem przez Panią Małgorzatę Ścibisz były występy starszych uczniów w repertuarze „Zakazane piosenki.” Wzruszające i melancholijne utwory opowiadające o życiu w okupowanej Warszawie, wzbudziły zachwyt nie tylko starszych widzów, ale również najmłodszych kolegów i koleżanek z naszej szkoły.  Młodsi wychowankowie naszej szkoły zatańczyły układ opracowany przez Panią Agnieszką Kurek i zaśpiewały piosenki przygotowane pod kierunkiem Pani Małgorzaty Ścibisz. Część druga poświęcona była uroczystemu wręczeniu świadectw i nagród specjalnych naszym najwybitniejszym uczniom. Był to bardzo wzruszający i radosny moment dla wszystkich.