Artystyczne Zakończenie Roku w Rampie

18 czerwca 2018

Teatr Rampa po raz kolejny gościł na deskach swojego teatru uczniów naszej szkoły. Jak co roku każda klasa z okazji Artystycznego Zakończenia Roku przygotowała bogaty program artystyczny zaczynając od najmłodszych uczniów a skończywszy na najstarszych. Czwartą klasę mieliśmy okazję zobaczyć w przedstawieniu pt. „ Jacek i Placek czyli o dwóch takich…”w reżyserii Pani Ani Mateckiej i oprawie muzycznej Pani Małgosi Ścibisz. Starsze klasy zaprezentowały nam swoją interpretację „ Pana Dropsa…”w reżyserii Pana Tomasza Łysiaka. Artystyczne Zakończenie Roku to nie tylko pokaz umiejętności i talentu naszych uczniów, ale i czas na podsumowanie całego roku. Dlatego Pani Dyrektor wręczyła wyróżniającym się uczniom nagrody i podziękowała za zaangażowanie, wzorową postawę, systematyczną pracę i doceniła wysokie osiągnięcia swoich uczniów. Ciekawą propozycję muzyczną przedstawili zarówno młodsi uczniowie w programie „ Śpiewaj i tańcz”, jak i starsi w „ A dzisiaj Osiecka”. Pokaz tanecznych umiejętności naszych uczniów wzbudził wiele pozytywnych emocji.

Występy moich kolegów i koleżanek bardzo mi się spodobały. Najbardziej występ klasy czwartej. Grali jak profesjonalni aktorzy. Podobała mi się również atmosfera w teatrze  jaka nam  towarzyszyła podczas występów. Muszę powiedzieć, że to zakończenie było lepsze niż w moim dawnym przedszkolu.

Bruno Bartnowski

Podobał mi się zdecydowanie występ klasy 6. Dialogi i gra moich kolegów - wszystko na wysokim poziomie. Podczas moich występów trochę się stresowałem, ale wszystko poszło zgodnie z planem. Rodzice byli dumni ze mnie i z mojego brata.

Maks Cybulski