Dobroczynny Kiermasz Świąteczny PSP 114

15 grudnia 2014

Podobał mi się kiermasz a najbardziej loteria. Było dużo ludzi, można było się zgubić w tym tłumie i nie znaleźć naszej klasy. Podobały mi się też słodkości i wszystkie stragany. Zrobiłam na kiermasz bransoletki cieszę się, że wszystkie zostały kupione.

Oliwia Witkowska

Podobały mi się nasze szopki, które zrobiliśmy na kiermasz i wszystkie słodkości. Najlepsze były babeczki i pierniczki.

Klaudia Wiza

Bardzo podobał mi się kiermasz. Ucieszyłam się, że sprzedały się moje babeczki. Fajne było malowanie wąsów wszystkim dzieciom. Było dużo ludzi na kiermaszu. Cieszę się, że na kiermasz przyszli moi rodzice.

Marysia Lityńska