Dzień Babci i Dziadka w PSP 114.

12 stycznia 2009

12 stycznia o godzinie 13.00 zaprosiliśmy swoje babcie i swoich dziadków do naszej szkoły, gdyż na auli, wspólnie z młodszymi i starszymi koleżankami i kolegami zorganizowaliśmy przedstawienie z okazji nadchodzącego święta.Dnia Babci i Dziadka.

Nasza Pani powitała serdecznie każdego gościa, częstując go przepysznym cukierkiem, a my odświętnie ubrani zaczarowaliśmy wszystkich zebranych występem. Recytowaliśmy wiersze, śpiewaliśmy piosenki i pięknie tańczyliśmy.

Nasze babcie i dziadkowie byli z nas bardzo dumni, ale także wzruszeni. Uściskom nie było końca!

Oczami uczniów - Dzień Babci i Dziadka w PSP 114.
Bardzo się cieszę, że na występ przyszły moje babcie. Były ogromnie wzruszone, że mogły mnie zobaczyć podczas występu.

Martyna Koniecka

Fajnie było na występie! Odwiedziła mnie też moja siostra. Strasznie się bałam, że pomylę się podczas tańca, na szczęście wszystko się udało.

Nicole Piórkowska

W oczach przybyłych babć i dziadków widać było radość i wzruszeniem, że ich wnukom i wnuczętom tak ładnie wyszedł występ. Chociaż wielu z nas miało straszną tremę, wszystko było dobrze.

Natalia Ryfińska