Dzień Dziecka w PSP 114.

1 czerwca 2009

1 czerwca to szczególny dzień, dorośli obdarowują dzieci upragnionymi prezentami, upominkami, starają się poświęcić swoim pociechom więcej czasu i spełniają najróżniejsze marzenia, pragnienia i ich oczekiwania. Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na ten dzień, a większość dzieci cały rok. Z tej okazji przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i mieliśmy spędzić ten dzień w plenerze.

Dzień zapowiadał się ładnie i nic nie wskazywało na to, że pogoda się popsuje i zacznie padać deszcz. Niestety tak się stało i musieliśmy zmienić nasze plany. Wybraliśmy się do kina na film trójwymiarowy pt. "Potwory kontra obcy". Doskonale się bawiliśmy i miło spędziliśmy ten czas. Po seansie pracownicy kina wręczyli nam drobne upominki.