Kiermasz Świąteczny.

12 grudnia 2008

W dniu 12 grudnia 2008r. uczniowie naszej szkoły - pod przewodnictwem nauczycieli wychowawców - przygotowali z niezwykłym zaangażowaniem Świąteczny Kiermasz Szkolny.

Ideą uczniów i nauczycieli było zebranie funduszy, które zostaną przekazane małym mieszkańcom Domu Dziecka w Aninie. Pragnęliśmy, by radość i życzliwość, które towarzyszą nadejściu Świąt Bożego Narodzenia były udziałem tych wszystkich, którzy w szczególny sposób ich potrzebują.

Jak co roku przygotowania do kiermaszu odbyły się starannie i pochłonęły mnóstwo energii. Już na kilka tygodni przed wyznaczonym terminem każda klasa pracowała nad barwnymi i pomysłowymi "zasobami" swoich stoisk. Nasi goście i sami uczniowie mogli wybrać ciekawy prezent gwiazdkowy dla bliskich wśród ręcznie robionych koralików i lampionów. Stoisko z kartkami świątecznymi, ozdobami choinkowymi i pracami plastycznymi dzieci również cieszyło się popularnością.

Swój "słodki" udział w szkolnej akcji miały mamy, które urozmaiciły ofertę kiermaszu wybornymi wypiekami. Dzięki ich wsparciu powstało dodatkowe stoisko, wypełnione obficie kuszącymi pysznościami.

Szczególny entuzjazm - tradycyjnie już - wzbudziła wśród najmłodszych dzieci loteria fantowa.

Wspólnie udało nam się zgromadzić ponad 2.000,00 zł!