Kiermasz Świąteczny

14 grudnia 2015

Nadchodzi taki piękny czas, gdy nasze serducha wyczekują kiermaszu świątecznego w szkole. Wedle tradycji wszyscy razem bierzemy udział w przygotowaniach. Każda klasa tworzy małe cudeńka, którymi można udekorować mieszkania. Dzieci z klasy I z dużym przejęciem i starannością pracowały nad ozdabianiem swoich małych dzieł sztuki. Wiele osób doceniło prace i zakupiło je. Dziękujemy im za to! Pierwszoklasiści  dołożyli swoja pierwszą cegiełkę, ucząc się, jak niewiele potrzeba, by pomóc najbardziej potrzebującym.

Cieszę się, że tyle ładnychozdób zrobiliśmy i je sprzedawaliśmy.

Julia Bartosiewicz

Chciałam wykupić wszystkie swoje bombki, ale innym też trzeba dać szanse.

Asia Jeziorska

Każda klasa miała tak dużo ładnych ozdób, że zawirowania głowy można było dostać.

Zosia Pietrusiewicz