Kiermasz Świąteczny

19 grudnia 2018

19 grudnia, dzień w naszej szkole był zupełnie inny niż zawsze. Od samego rana trwały przygotowania do wyjątkowego wydarzenia. O godzinie 13 rozpoczęliśmy kiermasz świąteczny, podczas którego rodzice uczniów oraz inni goście mogli zakupić ozdoby bożonarodzeniowe wykonane własnoręcznie przez dzieci. Była to również okazja do spróbowania pysznych, świątecznych wypieków. Kiermasz miał charakter charytatywny, ponieważ dochód z zakupionych przedmiotów będzie przeznaczony dla dzieci z Domu Dziecka nr 4 w Warszawie. W trakcie spotkania odbyła się również licytacja prac oraz rzeczy przekazanych przez rodziców naszych uczniów. Cała nasza społeczność szkolna wykazała się niezwykłym zaangażowaniem, za co serdecznie dziękujemy.

Na kiermaszu bardzo mi się podobało. Bardzo podobały mi się ozdoby, które zrobiliśmy. Cieszę się, że mogłem pomóc innym dzieciom.

Victor Salt

Kiermasz był super. Fajnie, że mogłem opiekować się naszym stoiskiem. A te wszystkie ciasta, które tam były tak pięknie pachniały!

Ksawery Tomaszewski