18 kwietnia 2007
"W przyszłości chcę być..."

"W przyszłości chcę być..." pod takim hasłem odbyło się pierwsze spotkanie dla wszystkich klas. Naszym pierwszym gościem był Pan Tomasz Balkiewicz ze Straży Miejskiej w Warszawie. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji na temat pracy strażnika i zasad bezpieczeństwa oraz mieliśmy okazję zobaczyć kilkutysięczną kolekcję naszywek policjantów i strażników z całego świata.

21 lutego 2007
Wycieczka klas 0-III do planetarium Muzeum Techniki w Warszawie.

Tematem zajęć było "Niebo zimą". Od pana astronoma dowiedzieliśmy się jak i kiedy najlepiej obserwować niebo, a także gdzie znajdują się najbardziej znane gwiazdozbiory, gwiazdy i planety. Wszystko to oczywiście widzieliśmy na półkolistej imitacji nocnego nieba.

15 listopada 2006
Spotkanie w bibliotece z lekturą "Kajtkowe przygody".

Omawialiśmy książkę i szukaliśmy dodatkowych informacji na temat autorki książki oraz szczegółowego opisu bocianów.

7 listopada 2006
Spotkanie z Panem Robertem Dejtrowskim w bibliotece przy ulicy Boremlowskiej.

"Kuny zaskrońce i jeże zgadnijcie co to za zwierzę?" - odpowiedzi na to pytanie udzielił nam Pan Robert Dejtrowski - zoolog, ornitolog. Mogliśmy zobaczyć slajdy z jego pracy podczas obserwacji zwierząt.

18 października 2006
Wycieczka do ZOO, temat: Nasi czworonożni przyjaciele - Człowieku, bądź przyjacielem zwierząt.

Szukaliśmy odpowiedzi dlaczego człowiek tworzy ogrody zoologiczne i jak możemy pomagać zwierzętom?

1 września 2006
Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2006/07

Tegoroczne, uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego otworzył koncert Pana Marcina Maseckiego (ur.1982r.) – ciekawie zapowiadającego się pianisty jazzowego młodego pokolenia – zdobywcy m.in. I-szego miejsca w Międzynarodowym Konkursie Pianistów Jazzowych '05 w Moskwie; I-szego miejsca w konkursie Jazz Hoeilaart '98 w Brukseli oraz nagrody indywidualnej dla najlepszego solisty festiwalu oraz wielu innych, czołowych nagród i wyróżnień.