1 czerwca 2005
Dzień Dziecka w Promenadzie

Dzień rozpoczął się normalnie. Pierwsze moje lekcje, czyli fortepian i angielski sprawiły, że zapomniałam jaki to dzień. Ten czas jednak szybko minął i wkrótce wszyscy - - kl. IV, V i VI - staliśmy w parach przed furtką. Podczas podróży nic ciekawego się nie wydarzyło, tylko przy wysiadaniu z autobusu pani kazała ustawiać się w pary, co stało się tematem żartów chłopców, którzy zatrzymywali się przy absolutnie każdym przystanku. W Promenadzie zaczęły się interesujące punkty programu.

17 maja 2005
Test na koniec szóstej klasy

Po półtoramiesięcznym, pełnym niepokoju oczekiwaniu poznaliśmy wyniki testu po klasie szóstej. Gdy Pan Dyrektor powiedział, że nie spodziewał się takiego wyniku, wszyscy zamarli...i nagle... ŚREDNIA OCEN 39,17.
Radość, śmiech, uściski, huczne oklaski.
Potem Pani Dyrektor odczytała wyniki indywidualne, które tylko spotęgowały panującą w klasie euforię.
Kochani Uczniowie !
Repetitio est mater studiorum, natomiast wyniki testu są tylko uwieńczeniem ciężkiej pracy, Waszej i Naszej. Jesteśmy z Was dumni.

27 kwietnia 2005
Wizyta w 23 Bazie Lotniczej Sił Powietrznych w Mińsku Mazowieckim.

Na ten dzień dzieci czekały, jak na każdy dzień, w którym miało dziać się coś nowego, wyjątkowego. Dzień, w którym wszyscy mogli i chcieli zostać zaskoczeni. Mimo, że hasło ,,wyjazd na lotnisko" znane dzieciom było już od dawna, to przecież żadne z nich nie wiedziało, co tego dnia może się tak naprawdę wydarzyć.

20 kwietnia 2005
WYCIECZKA DO MOSTÓWKI

20 kwietnia nasi uczniowie pojechali na całodzienną wycieczkę do Mostówki, aby po raz kolejny uczestniczyć w organizowanych tam twórczych warsztatach ceramicznych. W tym roku najmłodsi uczniowie malowali ceramiczne koty, które pod wpływem ich bujnej wyobraźni zamieniały się w niesamowicie barwne stworzenia. Starsi zapoznawali się z techniką szkliwienia lub malowali na szkle witraże.

4 kwietnia 2005
Trochę swobody...

Uczniowie 6 klasy po intensywnych tygodniach pracy, za przyzwoleniem dyrekcji i nauczycieli, ogłosili poniedziałek 4 kwietnia, dniem wolnym od zajęć lekcyjnych. Mamy nadzieje, że dzięki relaksowi, w dniu egzaminu głowy będą otwarte, a myśli jasne.

Grudzień 2004
Kiermasz świąteczny

Jedną z tradycji naszej szkoły jest organizowany co roku kiermasz bożonarodzeniowy. W przedświątecznej atmosferze, kiedy każdy jest miły i serdeczny dla innych, nie zapominamy o tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy - o dzieciach z domów dziecka. Chcemy, aby i do ich drzwi zastukał Święty Mikołaj z workiem prezentów i dlatego cały dochód z tej wyjątkowej imprezy przekazujemy podopiecznym wybranego domu dziecka.

Wrzesień 2004
WYCIECZKI ROK SZKOLNY 2004/2005

Wrzesień 2004

• Teatr Rampa ,,Tajemniczy ogród"