Lekcja ze Strażą Miejską

30 stycznia 2014

Dziś naszą szkolę odwiedziła Pani Strażnik ze Straży Miejskiej. Opowiadała uczniom o bezpieczeństwie i sposobach radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Poinformowała uczniów kogo należy powiadomić w razie zagrożenia i jakie informacje podać podczas wzywania pomocy. Wychowankowie I klasy byli bardzo zainteresowani i uważnie słuchali wszystkich rad.

Pani ciekawie opowiadała. Podobało mi się jak pytała nas o różne rzeczy, a my wiedzieliśmy co odpowiedzieć.

Marta Zalewska

Pani Strażnik była bardzo miła i mówiła ciekawe rzeczy, np. jak się bronić przed obcymi i jak wzywać pomoc.

Adam Stęczniewski