Mały Chopin

26 kwietna 2012

26 kwietnia nasze dzieciaki odwiedziły Teatr Małego Widza w Warszawie. Wspólnie mogły "podejrzeć" życie Fryderyka Chopina jako małego Frycka w spektaklu pt. "Mały Chopin".

"Mały Chopin" to piękne, poetyckie, nie pozbawione humoru przedstawienie teatralne dla najmłodszych. Opowiada o życiu, dzieciństwie i pracy twórczej wielkiego kompozytora. Fryderyk Chopin "zszedł" na kilka chwil z pomnika, by opowiedzieć naszym dzieciom o swoich perypetiach z łakociami, pojazdami i mrówkami... Jednym słowem - kłopotach i przygodach, jakie przytrafiają się każdemu w dzieciństwie.

A wszystko to przy dźwiękach muzyki, którą grał sam... Fryderyk Chopin!

Najbardziej podobała mi się kukiełka grająca na fortepianie, ponieważ była śmieszna.

Albert Dybowski

Mnie również podobała się kukiełka grająca na fortepianie i nasz wspólny taniec poloneza.

Marika Korytkowska