7 grudnia 2015

Uczniowie klasy pierwszej z wielką radością i podekscytowaniem rozpakowywali swoje prezenty, podczas Mikołajek 2015. Dzieci ,już wcześniej wymieniły się informacjami na temat tego, co by bardzo chciały dostać. W ten sposób wszystkie prezenty były trafione. Przesłaniem tego dnia była szczera chęć sprawieniu komuś, wcześniej wylosowanemu z klasy radości. Dzieci uczą się w ten sposób ile satysfakcji dostarcza obdarowywanie drugiego człowieka. Niech ta piękna lekcja pozostanie z nami do końca życia.

Bardzo mi się podobają te książki. Tyle  w nich informacji o starożytny Egipcie. Na pewno szybko je przeczytam . Ola sprawiła mi wielką radość.

Aleksander de Virion

Dostałam miękkiego pluszaka. Zawsze chciałam takiego konika. Ma piękną długą grzywę i można go czesać.

Zosia Pietrusiewicz

Super pomysł z tymi Mikołajkami, znam tą tradycję w tej szkole. Moja starsza siostra już tyle dostała pięknych prezentów dzięki temu. Cieszę się z mojego, tak bardzo. Jestem wdzięczna Zosi.

Kasia Leszkiewicz