Mistrzostwa Wiedzy

11 lutego 2015

Dzisiaj w naszej szkole odbyły się Szkolne Mistrzostwa Wiedzy, mistrzostwa, które stały się tradycją naszej szkoły.

Uczniowie rywalizowali w dwóch grupach wiekowych: klasy młodsze 1-3 oraz klasy starsze 4-6.  Dzieci musiały wykazać się wiedzą ze wszystkich przedmiotów obowiązujących w naszej szkole. Oczywiście konkursowi towarzyszyło mnóstwo różnych emocji. Zwycięzcami zostali : 1 miejsce Ola Leszkiewicz,  2 miejsce Kacper Żołądkowski  a 3 miejsce Albert Dybowski.

Pierwszaki w tym roku miały indywidualny konkurs wiedzy w swojej klasie. Pierwszy raz przyszło im zmierzyć się z takim wyzwaniem. Uczniowie dzielnie się spisali i odważnie odpowiadali na wylosowane pytania. Walka była zacięta do samego końca. Zwycięzcą został Antoś Grabowski z maksymalną liczbą punktów. Drugie miejsce zajął Michał Teodorczuk a trzecie Wiktoria Dmowska.

Wielkie gratulacje dla finalistów oraz wszystkich, którzy wzięli udział w Mistrzostwach.

Bardzo zdziwiłem się kiedy wygrałem pierwsze miejsce w moim pierwszym konkursie wiedzy.

Antoni Grabowski

Było fajnie, podobały mi się pytania i to, że Antoś wygrał. Było super.

Oliwka Witkowska

Myślałem, że chociaż przejdę do pół finału, ale się nie udało i jestem z tego powodu zły.

Aleksander Rylski