Nasze zainteresowania

15 stycznia 2016

Jak wspaniale i cudownie, że w naszej szkole dzieci pielęgnują swoje pasje. Tym razem mieliśmy przyjemność przysłuchiwać się opowieściom uczniów klasy VI.

Chłopcy opowiadali o grach planszowych, strategicznych, jak i o sportowych. Zaprezentowali krótki slajd komputerowy, tłumacząc widowni jakie przesłania niosą za sobą takowe gry. Dzięki nim uczniowie uczą się planowania i przemyślanych decyzji. To ważna umiejętność, którą dobrze byłoby posiadać. Każdy z chłopców zamierza rozwijać swoje hobby i zachęca innych do takiego rodzaju spędzania czasu wolnego.

Ja bardzo lubię grać na komputerze, też mnie interesują takie gry strategiczne. Gram w Crave Mage w weekend.

Aleksander de Viron

-Ja lubię grać w piłkę nożną. Gram z wujkiem i moim małym braciszkiem ciotecznym  parku.

Kasia Leszkiewicz

Fajne są te gry. Można dużo w nich zaplanować.

Gniewko Pałasz