Oczami uczniów - bal karnawałowy w PSP 114!

16 stycznia 2009

Ostatniego dnia poprzedzającego ferie zimowe w naszej szkole odbył się bal. Dzień wcześniej udekorowaliśmy naszą salę razem z panią wychowawczynią, ponieważ to właśnie w niej miał odbyć się bal. Przystroiliśmy salę balonami oraz serpentynami. Po ostatnich poprawkach w dekoracji, pozostało nam tylko jedno- czekać na bal.

Kiedy zaczęło się to, długo oczekiwane wydarzenie, wreszcie dowiedzieliśmy się jakie stroje mają inni. Od razu wszyscy zaczęli tańczyć, zarówno sami jak i w parach. Nieco później odbył się pierwszy konkurs. Polegał na tańczeniu na coraz mniejszej gazecie, nie dotykając podłogi. Najbardziej podobał mi się .taniec z balonami. ponieważ był to według mnie najśmieszniejszy konkurs.

Pod koniec wybrany został król i królowa balu. Uważam , że była to świetnie zorganizowana zabawa i długo będę wspominać ten dzień.

Ewelina Rybus

16 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Trwał 2 godziny. Ja przebrałem się za kościotrupa. Mój kolega Adam był przebrany za rycerza, Sylwia za czarownicę, Ewelina za księżniczkę.

Był poczęstunek, dużo ciekawych i zabawnych konkursów. Mi udało się wygrać taniec na gazecie. Moim zdaniem był to jeden z najlepszych balów na jakim się bawiłem.

Bruno Parzych

Bal bardzo mi się podobał, nie tylko z powodu ciekawych konkursów i dobrej zabawy, ale przede wszystkim dlatego, że każdy z nas mógł przebrać się za kogo chce. Ja byłem rycerzem. Moi koledzy mieli też bardzo fajne i oryginalne stroje.

Dla mnie najzabawniejszym konkursem był .taniec z balonem.. Robiliśmy wszystko, aby jak najdłużej wytrwać taniec trzymając balon. Niestety balon, w niektórych sytuacjach okazywał się sprytniejszy i wymykał się. Ogólnie mówiąc zabawa była udana i bawiliśmy się świetnie.

Adam Grzybowski