Oczami uczniów - Dzień Babci i Dziadka.

12 stycznia 2009

Ten szczególny dzień został przygotowany przez klasy "0", I, II, i III. Z tej okazji dzieci przygotowały dość bogaty program. W repertuarze mieściły się także wiersze. Najmłodsza klasa przygotowała inscenizację do muzyki klasycznej. Klasa pierwsza zaprezentowała piosenkę pt. "Katarynki", a klasy druga i trzecia przygotowały taniec Anitry. Był to taniec wschodnich księżniczek.

Myślę , że wszyscy byli bardzo wzruszeni występami dzieci , a szczególnie nasze babcie i dziadkowie. Uważam , że ten dzień był wspaniały i podobał się naszym gościom. Miło jest pokazać naszym kochanym babciom i dziadkom jak bardzo ich kochamy.

Ewelina Rybus

12 stycznia w naszej szkole było wielkie święto z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci były poprzebierane w różne, ciekawe stroje - ja miałem strój Araba. Po każdym występie publiczność nagradzała nas oklaskami. Niektóre klasy mówiły wiersze dla babci, a inne dla dziadka. Druga i trzecia klasa przygotowała interpretację tańca Anitry.

Bardzo staraliśmy się, aby nasz występ wypadł jak najlepiej. Obserwując zachowanie babć i dziadków widać było na ich twarzach przejęcie i wzruszenie. Cieszę się ,że mogłem brać udział w tego typu inscenizacji. Poprzez nasz występ pokazaliśmy jak bardzo cenimy, szanujemy i kochamy nasze babcie i dziadków.

Adaś Grzybowski