Pasja fotografowania

18 listopada 2015

W naszej szkole mamy przyjemność cyklicznie poznawać pasjonujące życie uczniów. Tak też było i teraz. O swojej pasji do fotografii opowiedziała Zofia Płóciennik.

Cudowne jest to, że można czerpać tyle radości ze swojej pracy, a zwłaszcza gdy możemy liczyć na zaangażowanie i pomoc rodziców.  Wspominała dziewczynka, Zosia, opowiedziała nam, że to właśnie mama „zaraziła” ją fotografią. Jest jej za to bardzo wdzięczna.

Zosia przekazała nam mnóstwo porad i wskazówek, które powinny przydać się amatorom robienia zdjęć. Każda fotografia jest dla uczennicy czymś wyjątkowym, chwilą beztroski i czynnego relaksu.

Bardzo to ciekawe. Może kiedyś spróbuję i ja.

Asia

Piękne te maleńkie czarno-białe gwiazdki, jak ona to zrobiła, to magia.

Julia

Super są te zdjęcia. Trzeba sporo czasu na nie poświęcić. Ale warto.

Kasia