Pierwszoklasiści na start!!!

2 września 2013

Z lekkim niepokojem i ogromną ciekawością pierwszoklasiści zasilili dziś szeregi uczniów PSP 114. Wspólnie z nauczycielami wysłuchali koncertu Kwartetu Smyczkowego, a następnie udali się do swoich klas. Rozmowom i pytaniom nie było końca, świeżo upieczeni uczniowie chcieli wszystko poznać i zobaczyć. Mamy nadzieję, że taki zapał i energia będzie im towarzyszyć przez cały rok szkolny.

Życzymy Wam samych sukcesów!

Na początku trochę się bałem, ale potem rozmawiałem z mamą i już było dobrze.

Marek Wellman

Ja wiedziałam jak tu jest, bo chodziłam do Akademii Pięciolatka  i nie mogłam się doczekać aż znowu tu będę.

Marta Zaremba