Premiery Teatralne

31 marca 2015

Nadszedł długo oczekiwany wieczór. W teatrze Rampa kolejny raz zaprezentowali się wszyscy nasi uczniowie. Jest to bardzo ważne wydarzenie z życia naszej szkoły.

Jak zwykle program artystyczny przygotowali: panie Anna Matecka,  Małgorzata Ścibisz, Agnieszka Kurek  i pan Tomasz Łysiak. Mogliśmy podziwiać wspaniałe występy naszych uczniów z klasy 4 i 5 w "Teatrzyku Zielona Gęś" oraz młodszych dzieci w zabawnych, brawurowo zagranych  przedstawieniach.  Kolejny raz przeżyliśmy interesujące spotkanie z kulturą.

Bardzo mi się podobało kiedy występowaliśmy. Fajny był  „Teatrzyk Zielona Gęś”, a zwłaszcza „Potworny wujaszek”.

Tomek Przychodzki

Najbardziej podobał mi się „ Teatrzyk Zielona Gęś”, „Jaś i Małgosia”, teatrzyk o białym sokole i jak my występowaliśmy na scenie. Podobało mi się jak Pani Dyrektor dawała prezenty za Konkurs Wiedzy.

Oliwka Witkowska

Bardzo mi się podobał „Teatrzyk Zielona Gęś” bo był bardzo śmieszny i występ klasy 3 B.

Mikołaj Wszoła

Bardzo podobał mi się występ tańca 4 i 5 klasy, „Zielona Gęś” i jak my występowaliśmy. Miałam bardzo dużą tremę i myślałam, że się to nie uda i będzie katastrofa.

Marysia Lityńska