Przedstawienie w Teatrze Baj pt.: "Dr Dolittle i jego zwierzęta".

9 grudnia 2008

Wraz z klasami: I, II, III wybraliśmy się do Teatru Baj na spektakl "Dr. Dolittle i jego zwierzęta". Jest to opracowanie sceniczne znanej książki o niezwykłym doktorze rozumiejącym mowę zwierząt, ruszającym wraz ze zwierzętami na wyprawę do Afryki, aby ratować chore małpy.

Reżyserem tego niezwykłego i bardzo oryginalnego przedstawienia jest Aneta Płuszka. W rolach głównych wystąpili: Jan Plewako, Elżbieta Bielińska, Elżbieta Bieda, Małgorzata Somerlik, Andrzej Bocian.

Spektakl wszystkim bardzo się podobał, aktorzy zagrali rewelacyjnie. Poniżej opinie uczniów:

Oczami uczniów - Przedstawienie w Teatrze Baj pt.: "Dr Dolittle i jego zwierzęta".

Na spektaklu było bardzo fajnie i zabawnie. Bardzo podobała mi się gra aktorów oraz występujące zwierzęta: małpki, słonie, lew.

Ola Dąbkowska

W teatrze było super. Najbardziej podobał mi się aktor, który grał Dr. Dolittle oraz małą świnkę. Podobały mi się wszystkie występujące zwierzęta (lalki).

Weronika Glinka