W przyszłości...

21 stycznia 2016

Dzieci od zawsze marzą, kim w przyszłości chcą zostać. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość poznania wielu interesujących zawodów. Dnia 21.01 2016 r. gościliśmy Policję z Komendy Stołecznej w Warszawie. Funkcjonariusze przybliżyli dzieciom swoje zadania, obowiązki. Zwrócili także uwagę dzieci na to, w jaki sposób dbać o swoje bezpieczeństwo na co dzień oraz podczas zbliżających się ferii zimowych. Przybliżyli dzieciom tematykę cyberprzemocy. Dostarczyli wskazówek jak walczyć z takim zjawiskiem i gdzie uzyskać szybką pomoc.

Bardzo interesowało mnie to spotkanie. To był bardzo udany dzień.

Aleksander de Virion

Pani Policjantka była bardzo miła i cały czas odpowiadała na wiele pytań.

Zofia Pietrusiewicz

Fajnie, że zawsze ktoś do nas przyjeżdża. Można wile się dowiedzieć.

Asia Jeziorska