W przyszłości...

27 stycznia 2016

Wieczorki, przepełnione niezwykłą atmosferą, tworzą uczniowie PSP114. To dzięki nim możemy poczuć się wyjątkowo - podczas przedstawień, inscenizacji, popisów tanecznych i wokalnych. Dnia 27.01.2016 r cała przyjemność, by zostać zauważonym i docenionym przypadła klasie I i III, a to za sprawą przedstawienia pt: „Co może mały człowiek”. Uczniowie obu klas wcielili się w bohaterów bajki : „Król Maciuś I”. Ten niezwykły król, będąc przyjacielem dzieci,  chciał zmienić świat.

Celem widowiska było zwrócenie uwagi na prawa dziecka, które w owych czasach, często są łamane. Dzieci z pełną świadomością, zaprezentowały swoje role.

Przedstawienie przeszło już do historii. Pozostali szczęśliwi i dumni rodzice oraz nadzieja, że razem jesteśmy w stanie zmieniać świat na lepsze.