W przyszłości chcę być...

2 grudnia 2013

Za nami kolejne już spotkanie z cyklu „W przyszłości chcę być…” Tym razem gościem naszej szkoły była Pani Renata Mazur – Prokurator oraz Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie, a prywatnie mama jednego z naszych uczniów. Pani Renata opowiedziała wszystkim zgromadzonym  o specyfice  swojej pracy, jej wadach i zaletach, a także o bezpieczeństwie, którego wszyscy powinni przestrzegać. Najmłodszym wychowankom naszej szkoły spotkanie bardzo się podobało, z żywym zainteresowaniem słuchali i zadawali pytania.

Bardzo fajnie było, dużo się dowiedziałem o pracy pani Renaty.

Jan Ostapiuk

Też bym chciała pracować w sądzie, ale pani mówiła ze trzeba się dużo uczyć wiec długa droga jeszcze przede mną.

Magda Zalewska