Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2014/2015

1 września 2014

O godzinie 10.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Pani Dyrektor serdecznie powitała wszystkich uczniów, przedstawiła wychowawców poszczególnych klas i życzyła dzieciom radości i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Bardzo się cieszymy, że widzimy wszystkich naszych uczniów uśmiechniętych, wypoczętych i gotowych do podjęcia wyzwań szkolnych.

Tradycyjnie powitaniu Nowego Roku Szkolnego towarzyszył wspaniały koncert .Tym razem mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć w recitalu wyjątkowego muzyka Marcina Maseckiego.

Po koncercie uczniowie wraz z rodzicami udali się na spotkania z wychowawcami klas.

Bardzo mi się podobało kiedy Pan grał smutną melodię. Powiedziałem Panu, że ta melodia jest smutna i Pan zagrał wesołą.

Tomek Przygodzki

Podobał mi się pierwszy dzień szkoły, bo było dużo dzieci i siedziałam w ławce z Laurą.

Ola Jurowiec