Ślubowanie Pierwszoklasistów

31 października 2012

W ostatni dzień października dzieci z klas pierwszych złożyły ślubowanie i stały się pełnoprawnymi członkami naszej społeczności. Pan Dyrektor symbolicznym pasowaniem piórem przyjął do grona uczniów wszystkich "pierwszaków". Dzieci dostały piękne odznaki, legitymacje oraz słodkie upominki. W specjalnie na ten dzień przygotowanym występie artystycznym, uczniowie zaprezentowali swoją wiedzę i pracowitość. By odwrócić czar Złej Wróżki, musiały bezbłędnie odpowiedzieć na zadawane im pytania, zatańczyć, zaśpiewać piosenkę i powiedzieć wiersz.
Po skończonej uroczystości czekał na wszystkich smakowity poczęstunek.

Pierwszakom gratulujemy! Życzymy samych sukcesów w nauce oraz niezapomnianych chwil spędzonych w szkole.

Bardzo mi się podobało jak występowaliśmy i jak nas Pan Dyrektor pasował piórem.

Marika Korytkowska

Podobał mi się nasz występ i jak Pan Dyrektor pasował nas piórem. Podobała mi się również legitymacja, tarcza i bardzo smakowała mi czekolada.

Aleksandra Leszkiewicz

Bardzo się denerwowałam i bardzo się cieszyłam. Chciałabym to przeżyć jeszcze raz.

Malwina Rozum