Spotkanie z Justyną Steczkowską.

5 marca 2013

W marcu gościliśmy w naszej szkole Justynę Steczkowską. Ta niezwykła artystka opowiedziała nam o swojej rodzinie, zainteresowaniach i muzyce. Zachęciła dzieci do rozwijania swoich pasji oraz przeżywania każdego dnia w zgodzie z innymi. Uważnym słuchaczom rozdała płyty oraz kalendarze z autografami. Na koniec wspólnie zaśpiewała piosenkę oraz wysłuchała wierszy napisanych przez uczniów klas starszych.

Niewątpliwie, bezpośrednie spotkania z artystami mają wpływ na zainteresowanie dzieci kulturą i sztuką.

Bardzo mi się podobało jak Pani Justyna mówiła różne rzeczy na temat szkoły muzycznej i kiedy dostałam autograf.

Weronika Stańkowska

Bardzo mi się podobało gdy Pani Justyna opowiadała o swoim rodzeństwie.

Albert Dybowski

Podobało mi się jak śpiewaliśmy razem piosenkę o osiołku.

Malwina Rozum