Spotkanie z Kasią Kowalską

3 grudnia 2014

W kolejnym spotkania z cyklu „W przyszłości chcę być…” naszych uczniów odwiedziła pani Kasia Kowalska. Pani Kasia jest piosenkarką, pisze teksty piosenek, jest producentką i kompozytorką. Opowiedziała nam o swojej pracy, swojej rodzinie i oczywiście rozdała wszystkim autografy.

Było ciekawie, podobało mi się, że pani opowiadała o swoich dzieciach i o tym jak daleko wyjeżdżała na koncerty np. do Japonii.

Tomek Przychodzki

Pani Kasia opowiadała nam, że rodzice nie pozwalali Jej chodzić do szkoły muzycznej i musiała oszukiwać rodziców, że idzie do koleżanki a szła uczyć się grać i śpiewać.

Marysia Lityńska

Pani piosenkarka opowiedziała nam, żeby wyróżnić się od innych ogoliła głowę na łyso. Podobała mi się historia z panem od matematyki i to, że nie można było w szkole farbować włosów i malować paznokci. Zdziwiło mnie, że pani Kasia chciała być nauczycielką j. angielskiego.

Livia Strączyńska