Staś i taniec

4 grudnia 2015

Stanisław Mazur to laureat wielu nagród tanecznych na najwyższym poziomie. Ostatnio zdobyty w konkursie międzynarodowym medal zapiera dech w piersiach. Wielu uczniów oglądając króciutkie filmiki z  występów „naszego bohatera" biło gorące brawa.

Chłopiec już od młodych lat ćwiczył taniec. Ciągle dąży do ideału, którym dla Stasia jest sam trener. Oprócz wielu treningów, Staś często wyjeżdża na konkursy, które są świetną zabawą. Dzięki nim chłopiec ma możliwość poznawać ciekawe zakątki naszego globu. Ogromne wrażenie na widowni szkolnej wywarł ostatni pokaz Stanisława, podczas którego był przebrany za bohatera filmu pt. „Maska”.

Pięknie tańczy ten nasz Stasiu.

Zosia Pietrusiewicz

Miałem chęć też tak tańczyć, jak patrzyłem na kolegę.

Gniewko Pałasz

Wszystkie stroje ma super, ale najbardziej podobały mi się z filmu „Maska”.

Asia Jeziorska