W świeci pasji...

20 lutego 2019

20 lutego odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „W świecie mojej pasji”, podczas którego chętni uczniowie opowiadają wszystkim uczniom naszej szkoły o swoich zainteresowaniach. Tym razem do świata swojej pasji zabrały nas uczennice klasy IV- Julia i Maja. Tematem ich prezentacji była gimnastyka artystyczna. Podczas spotkania dziewczynki opowiedziały wszystkim o zasadach bezpieczeństwa i współpracy w parze podczas wykonywania ćwiczeń. Dały także wskazówki jak powinna wyglądać prawidłowa rozgrzewka. Mieliśmy okazję obejrzeć również kilka póz gimnastycznych wykonanych przez Julię i Maję. Na koniec prezentacji dziewczynki zaprosiły wszystkich uczniów do quizu.

Dziewczynki, gratulujemy wspaniałej pasji i życzymy Wam dużo wytrwałości i sukcesów!

Uważam, że takie wydarzenia są bardzo potrzebne, bo dzięki temu wiemy jakie pasje mają nasi koledzy ze szkoły. Prezentacja Julki i Mai bardzo mnie zaciekawiła. Dowiedziałem się bardzo dużo o zasadach bezpieczeństwa podczas ćwiczeń w parze. Największe wrażenie zrobił na mnie szpagat w wykonaniu dziewczynek.

Timur Jakuszew

Bardzo mi się podobało! Gimnastyka artystyczna ma dużo wspólnego z tańcem, który bardzo lubię. Dziewczynki ciekawie opowiadały o swoim hobby i prezentowały trudne i piękne pozy, ale najbardziej ucieszyła mnie wygrana w quizie, bo dostałam pyszne cukierki.

Paula Woźny Ortega