Wieczór Artystyczny PSP 114

3 kwietnia 2014

Kolejny już raz uczniowie naszej szkoły wystąpili podczas Wieczoru Artystycznego w teatrze Rampa. Długotrwałe przygotowania zaowocowały wspaniałymi występami i licznymi brawami. Pierwszoklasiści również świetnie sobie poradzili, zarówno z tremą, jak i z trudnym repertuarem. Uczniowie klasy I wystąpili wraz ze starszymi kolegami prezentując piosenki z Kabaretu Starszych Panów. Towarzystwa na scenie dotrzymali nam absolwenci naszej szkoły, którzy swoje przygody z teatrem rozpoczynali podczas zajęć teatralnych w PSP 114.

W teatrze było super, nigdy nie występowałam na scenie i bardzo mi się podobało.

Marysia Radolińska

Ja uwielbiam śpiewać i milo było wystąpić przed taka dużą publicznością.

Marek Wellman