Wigilia

20 grudnia 2013

Pragnąc  podtrzymać szkolną tradycję uczniowie naszej klasy zorganizowali swoją pierwsza klasowa Wigilię. Każdy odświętnie ubrany i zaopatrzony w smakołyki stawił się na porannych zajęciach. Wszyscy zebrani z radością przyjęli fakt,  że lekcje będą nieco zmienione i zamiast typowych zajęć będzie wspólne śpiewanie kolęd, ucztowanie przy świątecznym stole i  oglądanie filmów oraz bajek wprowadzających świąteczny nastrój.

Podoba mi się taka Wigilia, a najbardziej jak wszyscy kolędowaliśmy w sali na górze.

Adaś Steczniewski

Lubię śpiewanie i wspólną zabawę, wiec Wigilia ze wszystkimi bardzo mi się spodobała.

Asia Wilimska