Wiosenne Premiery Teatralne

26 marca 2017

W słoneczną niedzielę w PROMie Kultury na Saskiej Kępie, odbyły się Wiosenne Premiery Teatralne. Uczniowie klasy „0” wraz z kolegami i koleżankami z klasy 1. Najpierw sami wystąpili na scenie prezentując inscenizację pt.: „w dwadzieścia minut dookoła Brzechwy”, a potem podziwiali występy starszych klas. Klasa 2 przedstawiła „Czerwonego Kapturka”, a klasa 3 „Baśń o rycerzu bez konia”. Bardzo dziękujemy Panią: Ani Mateckiej, Małgorzacie Ścibisz i Agnieszce Kurek za przygotowanie dzieci do występu.

Nie występowałem pierwszy raz na scenie, ale bardzo mi się podobało. Szczególnie nasze tańce.

Michał Malicki

Na scenie było fajnie. W ogóle się nie bałam występu.

Marysia Głodowska