3 października 2008

Dnia 3 października o godzinie 11:00 naszą szkołę odwiedziła dziennikarka muzyczna - Pani Maria Szabłowska, która prowadzi program telewizyjny "Wideoteka Dorosłego Człowieka".

Jej pasją jest muzyka z minionych lat, o której prowadzi audycje radiowe. Łatwiej ją usłyszeć, niż zobaczyć. Pani Maria opowiadała jak wygląda praca w telewizji, dlaczego została dziennikarką. Wspólnie dowiedzieliśmy się również wielu ciekawych informacji z życia gwiazd oraz historii muzyki rozrywkowej.

Wszyscy słuchali jej opowiadań z wielkim zainteresowaniem. Dzieci miały mnóstwo pytań, którym nie było końca. Pod koniec spotkania uczniowie mieli szanse na zdobycie autografów od naszego gościa.

Oczami uczniów - Wizyta Pani Marii Szabłowskiej w ramach cyklu spotkań "W przyszłości chcę być..."
Bardzo podobało mi się spotkanie z Panią Marią. Być może w przyszłości też zostanę dziennikarką i będę pracowała w telewizji.

Ola Dąbkowska