Zakończenie Roku Szkolnego

22 czerwca 2011

Dziś wieczorem w Teatrze Rampa odbyła się uroczysta gala zakończenia roku szkolnego 2010/2011. Tradycyjnie część pierwsza poświęcona była twórczości uczniów.
Dzieci wystawiły sztukę pt."Mały Książę" w reżyserii Pani Anny Mateckiej, zatańczyły układ opracowany przez Panią Agnieszką Kurek i zaśpiewały piosenki przygotowane pod kierunkiem Pani Małgorzaty Ścibisz.

Część druga poświęcona była uroczystemu wręczeniu świadectw i nagród specjalnych naszym uczniom. W tym roku nagrodzeni zostali również rodzice - dwie Super Mamy i Super Tata. Był to moment radości i wielu wzruszeń.

Po gali rozpoczęły się długo oczekiwane wakacje, po których mam nadzieję, wszyscy wrócą uśmiechnięci i pełni sił do nauki w nowym roku szkolnym.