Zakończenie Roku Szkolnego w Rampie

26 czerwca 2014

26 czerwca 2014 roku odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014 w pięknej i znanej scenerii Teatru Rampa. W części artystycznej nasi uczniowie z klas II i II zaprezentowali przedstawienie pt. „Na wyspach Zoogamutach” w reżyserii Pana Tomasza Łysiaka. Wszyscy uczniowie wykazali się niezwykłym talentem, zarówno aktorskim jak również  tanecznym.

Uczniowie z klas IV - VI wystąpiły w sztuce „Mrożkowisko” składającej się z fragmentów komediowych utworów Sławomira Mrożka w reżyserii Pana Tomasza Łysiaka. Ponadczasowość autora, wymowa i nawiązanie do współczesności to niewątpliwie wielkie atuty tego przedstawienia. Druga część występu uczniów PSP 114 to niezapomniany  popis umiejętności tanecznych naszych wychowanków. Balet Pierwszoklasistów pt.„Wiosna” do muzyki Antonio Vivaldiego i porywający „Piraci” w wykonaniu klasy II i III wzbudzili zachwyt widowni i ogrom oklasków.

Dzięki występom zarówno młodzi aktorzy jak i wszyscy zgromadzeni na widowni wracali do domów zadowoleni i uśmiechnięci.