Zdrowe nawyki żywieniowe

3 listopada 2015

Pachnące, kolorowe i pyszne soki, zafundowała dzieciom firma Sebex.  Nasi goście pokazali nam z jaką łatwością można wycisnąć sok z wybranych warzyw.  Zapotrzebowanie na witaminy jesienią jest wzmożone dlatego też gościliśmy firmę dostarczającą dzieciom do szkoły świeże warzywa i owoce właśnie teraz. Nasi uczniowie poznali wiele cennych rad odnośnie nawyków żywieniowych. Na koniec spotkania dzieci całkowicie rozsmakowały się w sokach.

Jakie to było super, takie kolorowe i pyszne. Mniam, mniam.

Zosia Pietrusiewicz

Ja znam takie soki, lubię je, są zawsze smaczne. Starać się będę zdrowo odżywiać.

Asia Jeziorska

Zaskoczyło mnie to, jak szybko ta Pani wycisnęła sok z marchewki, potem  dołożyła jabłko i gotowe.

Alek de Virion