W-F

Katarzyna Stasiecka

Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła już w szkole podstawowej. Od najmłodszych lat aktywnie uczestniczyła w szkolnych zajęciach i imprezach sportowych. 
Niespożytą energię wyładowywała na treningach tańca nowoczesnego, siatkówki, SKS-ach, aż w końcu trafiła do sekcji judo.
Przez lata treningów doszła do bardzo wysokiego poziomu sportowego. Została wielokrotną Mistrzynią Polski w tej dyscyplinie, wygrywała Puchary Europy Juniorów, oraz reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy w tej dyscyplinie. 

Po rozpoczęciu studiów rozpoczęła przygodę ze sportem drużynowym - Rugby "7" Kobiet, w którym dwukrotnie osiągnęła ze swoją drużyną Mistrzostwo Polski w tej dyscyplinie.
W trakcie studiów na Gdańskim AWFiS prowadziła zajęcia w szkołach podstawowych zarówno z JUDO, jak i mało popularnego PARKOUR (czyli "sztuka przemieszczania się").
 
Po powrocie do Warszawy, nadal kontynuuje swoją przygodę ze sportem - tym razem jako trener dzieci i młodzieży. Obecnie prowadzi zajęcia judo w klubie UKS PCS Warszawa, oraz zajęcia Młody Sportowiec w CoreFitness przy placu Szembeka.
 
Z wykształcenia jest nauczycielką wychowania fizycznego, trenerką judo II klasy, oraz posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć z gimnastyki korekcyjnej.