W-F

Core Fitness

Nasi uczniowie uczęszczają na lekcje WF-u do klubu Core Fitness. W skład zajęć wchodzą:

- fit ball
- stretching
- joga
- pilates
- zajęcia ogólnorozwojowe
- judo
- zapasy
- kick boxing
- samoobrona
- treningi obwodowe i funkcjonalne
- treningi w strefie kardio
- gry i zabawy
- biegi
- zajęcia edukacyjne i instruktażowe w zakresie techniki ćwiczeń, korekty postawy, zdrowego trybu życia

Poszczególne lekcje prowadzano są przez specjalistów danych dziedzin sportowych.

Opiekunem grupy, koordynatorem programu i postępów dzieci została Pani Katarzyna Stasiecka.

Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła już w szkole podstawowej. Od najmłodszych lat aktywnie uczestniczyła w szkolnych zajęciach i imprezach sportowych. 
Niespożytą energię wyładowywała na treningach tańca nowoczesnego, siatkówki, SKS-ach, aż w końcu trafiła do sekcji judo.
Przez lata treningów doszła do bardzo wysokiego poziomu sportowego. Została wielokrotną Mistrzynią Polski w tej dyscyplinie, wygrywała Puchary Europy Juniorów, oraz reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy w tej dyscyplinie. 

Po rozpoczęciu studiów rozpoczęła przygodę ze sportem drużynowym - Rugby "7" Kobiet, w którym dwukrotnie osiągnęła ze swoją drużyną Mistrzostwo Polski w tej dyscyplinie.
W trakcie studiów na Gdańskim AWFiS prowadziła zajęcia w szkołach podstawowych zarówno z JUDO, jak i mało popularnego PARKOUR (czyli "sztuka przemieszczania się").
 
Po powrocie do Warszawy, nadal kontynuuje swoją przygodę ze sportem - tym razem jako trener dzieci i młodzieży. Obecnie prowadzi zajęcia judo w klubie UKS PCS Warszawa, oraz zajęcia Młody Sportowiec w CoreFitness przy placu Szembeka.
 
Z wykształcenia jest nauczycielką wychowania fizycznego, trenerką judo II klasy, oraz posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć z gimnastyki korekcyjnej.