Język angielski

Olga Ciesielska - Język angielski

Język angielski towarzyszy mi od wielu lat. Ukończyłam filologię angielską i zaczęłam pracę jako lektor. Podczas swoich zajęć staram się wykorzystywać sprawdzone metody nauczania dzieci i młodzieży. Angażuje ich wyobraźnie, zmysły co umożliwia przyswajanie wiedzy w miarę naturalny sposób, pamiętając oczywiście o indywidualnym rozwoju każdego dziecka.

 

Uwielbiam literaturę angielską, szczególnie tą z XIX wieku. Dużą przyjemność sprawia mi czytanie książek z tego okresu oraz oglądanie różnych adaptacji filmowych.

 

Bardzo się cieszę, że mogę przekazywać swoją wiedzę dzieciom, uwielbiam patrzeć jak szybko ją przyswajają.

 

				
Łukasz Sędek - Język angielski

Na moich zajęciach największy nacisk kładę na rozwijanie zdolności komunikacji. Moim zadaniem jest dbanie o poprawną wymowę, w której istotne jest wypracowanie poprawnych nawyków. Nie zmuszam dzieci do zapamiętywania suchych formułek, to co da się w języku wytłumaczyć wykładam w przystępny i zrozumiały sposób.

W pracy z uczniami staram się być obiektywny i sprawiedliwy. Postrzegam klasę jako całość, ale jednocześnie każdego ucznia z osobna z jego indywidualnym charakterem i zdolnościami.

Aktualnie śledzę rozwój językowy mojego synka :-)