Teatr

Bartosz Mazur - Teatr

Bartosz Mazur - Aktor, absolwent krakowskiej PWST. Ukończył kurs pedagogiczny w Instytucie Doskonalenia Kadr Pedagogicznych. Współtworzy Studio Teatralne KOŁO. Współpracuje z warszawskimi teatrami Soho, Dramatycznym , Ochoty i Młyn. Wcześniej kilka lat związany z lubelskim Teatrem im. Juliusza Osterwy i jeleniogórskim Teatrem im.C.K.Norwida. Współpracował także z białostockim Teatrem Dramatycznym. Jest instruktorem teatralnym w Teatrze Ochoty. Organizuje warsztaty interaktywne dla dzieci i młodzieży i dorosłych. Wspiera i szkoli nauczycieli pracujących z dziećmi w przestrzeni teatralnej.

Jako Latający Animator Kultury współpracuje  z Towarzystwem Inicjatyw Twórczych “ę”. Pasjonat improwizacji.

				
Anna Matecka - Teatr

Teatr to aktor, słowo, gest, ruch, przestrzeń, scenografia, muzyka, reżyseria i widz. Staram się, żeby zajęcia teatralne, które prowadzę przynosiły dzieciom radość i dobrą zabawę.
Wspólnie przygotowujemy etiudy aktorskie na zadany temat, rozpoznajemy i nazywamy uczucia (werbalnie, wyrażone przez mimikę, przez zachowanie, plastykę ciała) ujawniając je w różnych sytuacjach. Kształtujemy wyobraźnię i pobudzamy do twórczej aktywności. Podczas zajęć teatralnych dzieci przeobrażają się w rycerzy, damy, kosmonautów, syreny czy Pinokia. Zjadają wszystko to na co mają ochotę, przemieszczają się w czasie i przeżywają wiele wspaniałych i radosnych chwil.
Celem ostatecznym, uwieńczającym tę mozolną i niebywale trudną pracę są spektakle teatralne.

Co tu dużo mówić - to jest po prostu TEATR...