Szkoła oczami rodziców

Nikt nie zna lepiej dziecka jak jego rodzic. To Państwo wiedzą z czym dziecko sobie nie radzi, do czego ma talent lub jakie umiejętności chce rozwijać.

Dlatego, tak ważna jest dla Szkoły komunikacja z rodzicami naszych uczniów. Wszelkie uwagi i komentarze, te dobre i mniej pochlebne, są tak samo ważne.

Pozdrawiam,
Wojciech Rosiński - Dyrektor

Wszelkie uwagi na temat szkoły proszę kierować na adres:

psp114@psp114.pl

You can play Rich Online and earn some good money today!

Komentarze na temat szkoły

Rzetelnie, Ciepło, Konsekwentnie

Do PSP nr 114 uczęszcza dwoje moich dzieci, a trzecie ukończyło już naukę w zakresie szkoły podstawowej pisząc test kompetencyjny na 38 punktów. Szkoła ta jest niezwykła, ponieważ łączy dwie najważniejsze sprawy dla dzieci.

Szkoła ta jest niezwykła, ponieważ łączy dwie najważniejsze sprawy dla dzieci: wysoki poziom edukacji i szeroko rozumiany proces wychowawczy. Edukacja to nie tylko nauka czytania i pisania, ale również wszechstronny rozwój mózgu dziecka ułatwiający dalszą naukę. O taki rozwój Nasza Szkoła dba doskonale poprzez zapewnienie wspaniałych zajęć teatralnych, muzycznych, plastycznych, nauki gry na fortepianie, nauki tańca i (co jest dziś rzadkością) DYKCJI.

Bardzo zadowolona jestem z faktu, że pojecie kultury osobistej jest przez nauczycieli i dyrekcję rozumiane na tyle szeroko, że uczy się dzieci ( na tych przedmiotach, jak kultura, filozofia i teatr) jak korzystać z dorobku sztuki, jak prowadzić ciekawą i logiczną dyskusję, jak przedstawić swoje argumenty nie obrażając wszystkich dookoła. Nie zapomina się o tym, że każdego należy szanować i o tym, aby dzieci przyzwyczaić do szanowania samego siebie i każdego innego człowieka.

Gdzie tylko widać nasze dzieci poza szkołą wszyscy zauważają, że są bardzo grzeczne, potrafią ładnie się wypowiedzieć (również po angielsku), mają dużą wrażliwość na otaczający je świat, błyszczą wiedzą i potrafią bardzo taktownie zachować się w każdej sytuacji. Sądzę, że duża zasługa jest w tym dyrekcji szkoły i nauczycieli, którzy potrafią dzieciom pokazać również własnym przykładem, jak żyć z pasją i w zgodzie ze światem.

Wiem od wielu rodziców dzieci, które ukończyły naszą szkołę, że uczniowie nie mają żadnych problemów z wykorzystaniem wiedzy ze szkoły podstawowej w gimnazjum i są dobrze przygotowani do dalszej edukacji.

 

Dodaj nowy komentarz