Szkoła oczami rodziców

Nikt nie zna lepiej dziecka jak jego rodzic. To Państwo wiedzą z czym dziecko sobie nie radzi, do czego ma talent lub jakie umiejętności chce rozwijać.

Dlatego, tak ważna jest dla Szkoły komunikacja z rodzicami naszych uczniów. Wszelkie uwagi i komentarze, te dobre i mniej pochlebne, są tak samo ważne.

Pozdrawiam,
Wojciech Rosiński - Dyrektor

Wszelkie uwagi na temat szkoły proszę kierować na adres:

psp114@psp114.pl

You can play Rich Online and earn some good money today!

Komentarze na temat szkoły

Spełnione nadzieje

Szanowna Dyrekcjo,
Dziękuję Państwu, że się nie zawiodłam w moich nadziejach. Wiem, że wybierając szkołę dokonałam dobrego wyboru.

Uważam, że najważniejsze co można dziecku dać prócz miłości to wykształcenie.
Chciałam, żeby Szkoła była przyjazna dziecku. Umożliwiła mu w łatwy i przyjemny sposób zdobycia podstawowej wiedzy. Chciałam, aby była miejscem, do którego każde dziecko chętnie przychodzi. I tak było, moje nadzieje zostały spełnione. Mój syn Krzyś ze wzruszeniem wspomina szkolne lata. Córka Ania z płaczem pożegnała ukochanych nauczycieli.

Jestem Państwu niezmiernie wdzięczna za zatrudnienie Nauczycieli, których moje dzieci uwielbiają. To dzięki nim potrzebne informacje zostały umieszczone w głowach moich dzieci w najlepszy możliwy sposób, bo dzieciaki zostały zainteresowane tematem. Z ogromną satysfakcją słuchałam opowieści mojej córki Ani o lekcjach języka polskiego prowadzonych przez Panią Kasię. Ania był nimi zafascynowana. Opowiadała mi o zawiłościach gramatyki i regułach ortografii z takim zapałem jak o filmie „Kraina Lodu”. Ze zdumieniem zaobserwowałam, że w wolnych chwilach Ania pisze opowiadania zainspirowana przez Panią Kasię.

Dziękuję Państwu za Wychowawcę i Nauczyciela matematyki: Pana Jurka. Był dla nich nie tylko opiekunem, ale również przyjacielem. Jest dla nich wielkim autorytetem. Sprawił również, że matematyka jest dla nich łatwym i ciekawym przedmiotem. Podstawy, wiedzy, które Krzyś otrzymał na lekcjach sprawiają, że do dziś mimo spadku zapału do nauki, pozwalają mu łatwiej rozumieć trudniejsze zagadnienia matematyczne wykładane w Liceum. Wdzięczność moja jest tym większa, że syn jest urodzonym humanistą. Jego najukochańszą polonistką była Pani Małgosia. To jej zawdzięcza podstawy wiedzy, które pozwalają rozwijać jego talent dziennikarski. Krzyś pisze też teksty piosenek.

Ogromna wdzięczność należy się również pierwszym nauczycielkom moich dzieci: Pani Joli i Pani Aleksandrze, wspaniałym pedagogom autentycznie zaangażowanym w rozwój dziecka. Cierpliwie i z oddaniem pracowały nad wpojeniem moim dzieciom podstawowej wiedzy zachowując atmosferę beztroski i zabawy.

Dziękuję za Pana Tomka i Panią Małgosię: nauczycieli młodych artystów. Efekty ich pracy nie ograniczają się do oswojenia z występami przed dużą publicznością i wyrabianiem smaku artystycznego. To praca nad opanowaniem lęków, rozumieniem sztuki w kontekście historycznym, sposobem współpracy, aby tworzyć zespół. Nie sposób wspomnieć o wszystkich bardzo ważnych aspektach lekcji muzyki i teatru. Nie do końca wiem komu zawdzięczam, że Ania czuje potrzebę gry na flecie. Ale bardzo lubię jej małe koncerty.

Dziękuję Wam za Szkołę, którą moje dzieci bardzo lubiły i wspominają z wdzięcznością. Wiedza, którą otrzymały pozwala im na niezachwianą wiarę we własne możliwości. Według mnie to połowa sukcesu.
Dziękuję!

 

Dodaj nowy komentarz