Akademia z okazji Święta Niepodległości

8 listopada 2019

W piątek 8.11.19 w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Dokładnie o godzinie 11.11 wspólnie odśpiewaliśmy hymn państwowy. Uczniowie klasy VI w programie muzyczno- poetyckim przybliżyli nam czasy, kiedy to przez 123 lata niewoli Polacy walczyli o wolną i niepodległą Polskę. Z zainteresowaniem wysłuchaliśmy tej wyjątkowej, szczególnej lekcji patriotyzmu i historii.

„W tym dniu ubraliśmy się bardzo odświętnie, żeby uczcić Narodowe Święto Niepodległości. Uroczysty apel rozpoczął się punktualnie o godz. 11.11. Po wspólnym odśpiewaniu hymnu, nasi starsi koledzy przedstawili nam krótką historię losów państwa polskiego w drodze do niepodległości. Program artystyczny był ciekawy.”(Marlena Radzikowska)

„ Z okazji 11 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel. Z tej okazji klasa VI przygotowała specjalny program. Występ naszych starszych kolegów i koleżanek przybliżył nam losy i historię naszego państwa. Dodatkowo zaprezentowane pieśni patriotyczne wprowadziły nas w podniosły nastrój.”(Maks Cybulski)