Artystyczne Zakończenie Roku Szkolnego - 20-lecie PSP114

21 czerwca 2017

Za nami kolejny wieczór artystyczny- tym razem wyjątkowy, ponieważ połączony z Jubileuszem szkoły. To już 20 lat istnienia Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 114. Podczas uroczystej Gali, w imieniu burmistrza dzielnicy Praga-Południe, zabrał głos Pan Andrzej Opala. Życzył Dyrekcji, kadrze i  pracownikom szkoły dalszych sukcesów oraz powodzenia w realizacji dalszych zamierzeń artystycznych. Z okazji Jubileuszu  na ręce Szanownej Dyrekcji złożyliśmy serdeczne życzenia oraz wyrazy uznania za całokształt pracy dydaktyczno-wychowawczej, za trud i poświęcenie włożony w rozwój naszej placówki.

Po części oficjalnej uczniowie z klas IV- VI wystawili spektakl pt. „Sceny z życia Mikołajka” w reżyserii Pana Tomasza Łysiaka. Po przerwie nastąpiła druga część tego wyjątkowego wieczoru teatralnego, uczniowie z klas 0- VI wystąpili w pokazie tanecznym według choreografii Pani Agnieszki Kurek.  Na koniec przygotowano bogaty program artystyczny pt. „Piosenki z warszawskiej ulicy” oraz „Powróćmy jak za dawnych lat”. Muzykę,aranżację oraz choreografię do tego programu  przygotowała Pani Małgorzata Ścibisz. To był niezwykły wieczór, pełen pozytywnych emocji i wzruszeń. Dziękujemy za te cudowne 20 lat!

Życzymy Szanownej Dyrekcji wytrwałości, wielu sukcesów, pomyślności w życiu osobistym i kolejnego pięknego Jubileuszu.